Výsledky 11.ročníku

 

Výsledky 11.ročníku Královské pětimíle – 8045m – 29.3.2014

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Klub Čas
absolutní pořadí
1. Jan Sokol 1983 AK Sokolov 27:09
2. Tomáš Ekl 1983 Iron Stars Beroun 27:40
3. Milan Kožák 1965 SC Start Karlovy Vary 27:49
4. Slávek Švejdar 1971 Triatlet Karlovy Vary 29:06
5. Libor Matoušek 1979 AS 10 30:17
6. Štěpán Boháček 1973 Běžecká škola Fr. Lázně 30:17
7. Jan Ševčík 1985 AS 10 30:17
8. Miroslav Jurič 1976 AS 10 30:17
9. Kamil Kovář 1967 SpoKaTo Sokolov 30:34
10. Pavel Fišer 1973 Karlovy Vary 31:07
11. Michal Landiga 1957 LK Abertamy 31:09
12. Jiří Šilhan 1976 Witte Bike Team Nejdek 31:12
13. Jakub Horák 1995 SC Start Karlovy Vary 31:23
14. Otakar Maceška 1981 Interplast Sport 31:27
15. Jakub Ptáček 1991 SC Start Karlovy Vary 31:46
16. Jiří Valjent 1962 Chodov 32:07
17. Zdeněk Procházka 1967 ACES Team Karlovy Vary 32:08
18. Rudolf Mokrusch 1969 Hájek 32:18
19. Jiří Hadrava 1971 Slavia Karlovy Vary 32:21
20. Patrik Gottschier 1973 Triatlet Karlovy Vary 32:27
21. Pavel Košík 1970 Triatlet Karlovy Vary 32:43
22. Marek Ptáček 1996 SC Start Karlovy Vary 32:50
23. Petr Slezák 1974 Běžecká škola Karlovy Vary 33:08
24. Martin Suchopár 1968 Witte Bike Team Nejdek 33:09
25. Jan Jurčik 1987 Cheb 33:55
26. Petr Kulhánek 1971 Karlovy Vary 34:09
27. Romana Lubinová 1969 SC Start Karlovy Vary 34:14
28. Gabriela Švejdarová 1972 Karlovy Vary 34:20
29. Jan Dítko 1973 Varský Bulhaři 34:38
30. Arnošt Ptáček 1967 SC Start Karlovy Vary 34:59
31. Jiří Krůdl 1978 Witte Bike Team Nejdek 35:15
32. Ondřej Štych 1983 BK Sokolov 35:29
33. Vladimír Dicá 1960 TJ Slavoj Bečov 35:33
34. Tomáš Grosser 1977 Karlovarský vegetarián 35:42
35. Pavel Simeth 1969 ŠAK Chodov 35:44
36. Martin Záhrobský 1967 Karlovy Vary 36:12
37. Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 36:13
38. Jiří Vyšín 1959 Karlovy Vary 36:26
39. Martin Tvarůžek 1970 Rotava 36:29
40. Milan Karásek 1963 Březová 36:31
41. Miloslav Zítka 1963 ŠAK Chodov 36:33
42. Radek Homola 1970 Karlovy Vary 36:49
42. Jan Bock 1991 Ultrasport Sokolov 36:53
44. Milan Procházka 1964 ACES Team Karlovy Vary 37:10
45. Martina Kabilová 1969 ACES Team Karlovy Vary 37:15
46. Anna Nunvářová 1988 Interplast Sport 37:21
47. Jakub Kovář 1983 Karlovy Vary 37:29
48. Petr Hotěk 1974 Witte Bike Team Nejdek 37:40
48. Viktor Ďurkovský 1974 Sokolov 37:56
50. Karel Vrba 1962 Habartov 37:59
51. Michal Havlíček 1971 ACES Team Karlovy Vary 38:24
52. Robert Franc 1972 Slavia Karlovy Vary 38:39
53. Jiří Královec 1957 AK Sokolov 39:04
54. Vojtěch Molčík 1977 Karlovy Vary 39:20
55. Iveta Vyšínová 1961 Karlovy Vary 39:24
56. Manfred Krassa 1944 ŠAK Chodov 39:50
57. Vlastimil Buchta 1965 Dolní Rychnov 39:53
58. Jindra Hronová 1985 Sokolov 40:02
59. Eva Hejtmánková 1963 LK Abertamy 40:39
60. Šárka Prokopová 1971 Triatlet Karlovy Vary 40:54
61. Petra Fišerová 1976 Karlovy Vary 40:54
62. Daniel Kaválek 1972 ACES Team Karlovy Vary 41:00
63. Adéla Novotná 1986 Karlovy Vary 41:17
64. Luboš Sochůrek 1970 Triatlet Karlovy Vary 41:24
65. Petr Koldinský 1970 HoVaRo 41:46
66. Karel Dyk 1967 Karlovy Vary 41:54
67. Lucie Veselá 1970 ACES Team Karlovy Vary 41:58
68. Zdeňka Ďurkovská 1976 Sokolov 42:10
69. Barbora Pribičinová 1998 Triatlet Karlovy Vary 42:16
70. Jana Šplinarová 1964 SC Karlovy Vary 42:33
71. Bohuslav Václavek 1947 ŠAK Chodov 42:41
72. Marcela Makovičková 1979 Těšovice 42:42
73. Vladimíra Páralová 1995 Těšovice 42:42
74. Roman Soukup 1984 43:28
75. Barbora Zemová 1988 Dolní Rychnov 43:30
76. Lukáš Kraft 1979 Triatlet Karlovy Vary 43:46
77. Šimon Kraft 2004 Triatlet Karlovy Vary 44:32
78. Helena Babelová 1966 ŠAK Chodov 44:53
79. Tereza Košíková 2002 Triatlet Karlovy Vary 46:31
80. Ondřej Matějíček 1981 Karlovy Vary 48:11
81. Simona Pribičinová 1971 Triatlet Karlovy Vary 50:36
82. Eliška Hozáková 2002 Triatlet Karlovy Vary 52:45
83. Pavel Hozák 1958 Bochov 52:46
84. Míša Dyková 1997 Lesov 55:47
m.s. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 38:50
muži do 39 let
1. Jan Sokol 1983 AK Sokolov 27:09
2. Tomáš Ekl 1983 Iron Stars Beroun 27:40
3. Libor Matoušek 1979 AS 10 30:17
4. Jan Ševčík 1985 AS 10 30:17
5. Miroslav Jurič 1976 AS 10 30:17
6. Jiří Šilhan 1976 Witte Bike Team Nejdek 31:12
7. Jakub Horák 1995 SC Start Karlovy Vary 31:23
8. Otakar Maceška 1981 Interplast Sport 31:27
9. Jakub Ptáček 1991 SC Start Karlovy Vary 31:46
10. Marek Ptáček 1996 SC Start Karlovy Vary 32:50
11. Jan Jurčik 1987 Cheb 33:55
12. Jiří Krůdl 1978 Witte Bike Team Nejdek 35:15
13. Ondřej Štych 1983 BK Sokolov 35:29
14. Tomáš Grosser 1977 Karlovarský vegetarián 35:42
15. Jan Bock 1991 Ultrasport Sokolov 36:53
16. Jakub Kovář 1983 Karlovy Vary 37:29
17. Vojtěch Molčík 1977 Karlovy Vary 39:20
18. Roman Soukup 1984 43:28
19. Lukáš Kraft 1979 Triatlet Karlovy Vary 43:46
20. Šimon Kraft 2004 Triatlet Karlovy Vary 44:32
21. Ondřej Matějíček 1981 Karlovy Vary 48:11
muži 40-49 let
1. Milan Kožák 1965 SC Start Karlovy Vary 27:49
2. Slávek Švejdar 1971 Triatlet Karlovy Vary 29:06
3. Štěpán Boháček 1973 Běžecká škola Fr. Lázně 30:17
4. Kamil Kovář 1967 SpoKaTo Sokolov 30:34
5. Pavel Fišer 1973 Karlovy Vary 31:07
6. Zdeněk Procházka 1967 ACES Team Karlovy Vary 32:08
7. Rudolf Mokrusch 1969 Hájek 32:18
8. Jiří Hadrava 1971 Slavia Karlovy Vary 32:21
9. Patrik Gottschier 1973 Triatlet Karlovy Vary 32:27
10. Pavel Košík 1970 Triatlet Karlovy Vary 32:43
11. Petr Slezák 1974 Běžecká škola Karlovy Vary 33:08
12. Martin Suchopár 1968 Witte Bike Team Nejdek 33:09
13. Petr Kulhánek 1971 Karlovy Vary 34:09
14. Jan Dítko 1973 Varský Bulhaři 34:38
15. Arnošt Ptáček 1967 SC Start Karlovy Vary 34:59
16. Pavel Simeth 1969 ŠAK Chodov 35:44
17. Martin Záhrobský 1967 Karlovy Vary 36:12
18. Martin Tvarůžek 1970 Rotava 36:29
19. Radek Homola 1970 Karlovy Vary 36:49
20. Petr Hotěk 1974 Witte Bike Team Nejdek 37:40
21. Viktor Ďurkovský 1974 Sokolov 37:56
22. Michal Havlíček 1971 ACES Team Karlovy Vary 38:24
23. Robert Franc 1972 Slavia Karlovy Vary 38:39
24. Vlastimil Buchta 1965 Dolní Rychnov 39:53
25. Daniel Kaválek 1972 ACES Team Karlovy Vary 41:00
26. Luboš Sochůrek 1970 Triatlet Karlovy Vary 41:24
27. Petr Koldinský 1970 HoVaRo 41:46
28. Karel Dyk 1967 Karlovy Vary 41:54
m.s. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 38:50
muži 50-59 let
1. Michal Landiga 1957 LK Abertamy 31:09
2. Jiří Valjent 1962 Chodov 32:07
3. Vladimír Dicá 1960 TJ Slavoj Bečov 35:33
4. Jiří Vyšín 1959 Karlovy Vary 36:26
5. Milan Karásek 1963 Březová 36:31
6. Miloslav Zítka 1963 ŠAK Chodov 36:33
7. Milan Procházka 1964 ACES Team Karlovy Vary 37:10
8. Karel Vrba 1962 Habartov 37:59
9. Jiří Královec 1957 AK Sokolov 39:04
10. Pavel Hozák 1958 Bochov 52:46
muži nad 60 let
1. Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 36:13
2. Manfred Krassa 1944 ŠAK Chodov 39:50
3. Bohuslav Václavek 1947 ŠAK Chodov 42:41
ženy do 34 let
1. Anna Nunvářová 1988 Interplast Sport 37:21
2. Jindra Hronová 1985 Sokolov 40:02
3. Adéla Novotná 1986 Karlovy Vary 41:17
4. Barbora Pribičinová 1998 Triatlet Karlovy Vary 42:16
5. Vladimíra Páralová 1995 Těšovice 42:42
6. Barbora Zemová 1988 Dolní Rychnov 43:30
7. Tereza Košíková 2002 Triatlet Karlovy Vary 46:31
8. Eliška Hozáková 2002 Triatlet Karlovy Vary 52:45
9. Míša Dyková 1997 Lesov 55:47
ženy 35-49 let
1. Romana Lubinová 1969 SC Start Karlovy Vary 34:14
2. Gabriela Švejdarová 1972 Karlovy Vary 34:20
3. Martina Kabilová 1969 ACES Team Karlovy Vary 37:15
4. Šárka Prokopová 1971 Triatlet Karlovy Vary 40:54
5. Petra Fišerová 1976 Karlovy Vary 40:54
6. Lucie Veselá 1970 ACES Team Karlovy Vary 41:58
7. Zdeňka Ďurkovská 1976 Sokolov 42:10
8. Marcela Makovičková 1979 Těšovice 42:42
9. Helena Babelová 1966 ŠAK Chodov 44:53
10. Simona Pribičinová 1971 Triatlet Karlovy Vary 50:36
ženy nad 50 let
1. Iveta Vyšínová 1961 Karlovy Vary 39:24
2. Eva Hejtmánková 1963 LK Abertamy 40:39
3. Jana Šplinarová 1964 SC Karlovy Vary 42:33
Výsledky 11.ročníku Královské pětimíle – 8045m – 29.3.2014
Poř. Jméno a příjmení Ročník Klub Čas
absolutní pořadí
1. Jan Sokol 1983 AK Sokolov 27:09
2. Tomáš Ekl 1983 Iron Stars Beroun 27:40
3. Milan Kožák 1965 SC Start Karlovy Vary 27:49
4. Slávek Švejdar 1971 Triatlet Karlovy Vary 29:06
5. Libor Matoušek 1979 AS 10 30:17
6. Štěpán Boháček 1973 Běžecká škola Fr. Lázně 30:17
7. Jan Ševčík 1985 AS 10 30:17
8. Miroslav Jurič 1976 AS 10 30:17
9. Kamil Kovář 1967 SpoKaTo Sokolov 30:34
10. Pavel Fišer 1973 Karlovy Vary 31:07
11. Michal Landiga 1957 LK Abertamy 31:09
12. Jiří Šilhan 1976 Witte Bike Team Nejdek 31:12
13. Jakub Horák 1995 SC Start Karlovy Vary 31:23
14. Otakar Maceška 1981 Interplast Sport 31:27
15. Jakub Ptáček 1991 SC Start Karlovy Vary 31:46
16. Jiří Valjent 1962 Chodov 32:07
17. Zdeněk Procházka 1967 ACES Team Karlovy Vary 32:08
18. Rudolf Mokrusch 1969 Hájek 32:18
19. Jiří Hadrava 1971 Slavia Karlovy Vary 32:21
20. Patrik Gottschier 1973 Triatlet Karlovy Vary 32:27
21. Pavel Košík 1970 Triatlet Karlovy Vary 32:43
22. Marek Ptáček 1996 SC Start Karlovy Vary 32:50
23. Petr Slezák 1974 Běžecká škola Karlovy Vary 33:08
24. Martin Suchopár 1968 Witte Bike Team Nejdek 33:09
25. Jan Jurčik 1987 Cheb 33:55
26. Petr Kulhánek 1971 Karlovy Vary 34:09
27. Romana Lubinová 1969 SC Karlovy Vary 34:14
28. Gabriela Švejdarová 1972 ACES Team Karlovy Vary 34:20
29. Jan Dítko 1973 Varský Bulhaři 34:38
30. Arnošt Ptáček 1967 SC Start Karlovy Vary 34:59
31. Jiří Krůdl 1978 Witte Bike Team Nejdek 35:15
32. Ondřej Štych 1983 BK Sokolov 35:29
33. Vladimír Dicá 1960 TJ Slavoj Bečov 35:33
34. Tomáš Grosser 1977 Karlovarský vegetarián 35:42
35. Pavel Simeth 1969 ŠAK Chodov 35:44
36. Martin Záhrobský 1967 Karlovy Vary 36:12
37. Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 36:13
38. Jiří Vyšín 1959 Karlovy Vary 36:26
39. Martin Tvarůžek 1970 Rotava 36:29
40. Milan Karásek 1963 Březová 36:31
41. Miloslav Zítka 1963 ŠAK Chodov 36:33
42. Radek Homola 1970 Karlovy Vary 36:49
42. Jan Bock 1991 Ultrasport Sokolov 36:53
44. Milan Procházka 1964 ACES Team Karlovy Vary 37:10
45. Martina Kabilová 1969 ACES Team Karlovy Vary 37:15
46. Anna Nunvářová 1988 Interplast Sport 37:21
47. Jakub Kovář 1983 Karlovy Vary 37:29
48. Petr Hotěk 1974 Witte Bike Team Nejdek 37:40
48. Viktor Ďurkovský 1974 Sokolov 37:56
50. Karel Vrba 1962 Habartov 37:59
51. Michal Havlíček 1971 ACES Team Karlovy Vary 38:24
52. Robert Franc 1972 Slavia Karlovy Vary 38:39
53. Jiří Královec 1957 AK Sokolov 39:04
54. Vojtěch Molčík 1977 Karlovy Vary 39:20
55. Iveta Vyšínová 1961 Karlovy Vary 39:24
56. Manfred Krassa 1944 ŠAK Chodov 39:50
57. Vlastimil Buchta 1965 Dolní Rychnov 39:53
58. Jindra Hronová 1985 Sokolov 40:02
59. Eva Hejtmánková 1963 LK Abertamy 40:39
60. Šárka Prokopová 1971 Triatlet Karlovy Vary 40:54
61. Petra Fišerová 1976 Karlovy Vary 40:54
62. Daniel Kaválek 1972 ACES Team Karlovy Vary 41:00
63. Adéla Novotná 1986 Karlovy Vary 41:17
64. Luboš Sochůrek 1970 Triatlet Karlovy Vary 41:24
65. Petr Koldinský 1970 HoVaRo 41:46
66. Karel Dyk 1967 Karlovy Vary 41:54
67. Lucie Veselá 1970 ACES Team Karlovy Vary 41:58
68. Zdeňka Ďurkovská 1976 Sokolov 42:10
69. Barbora Pribičinová 1998 Triatlet Karlovy Vary 42:16
70. Jana Šplinarová 1964 SC Karlovy Vary 42:33
71. Bohuslav Václavek 1947 ŠAK Chodov 42:41
72. Marcela Makovičková 1979 Těšovice 42:42
73. Vladimíra Páralová 1995 Těšovice 42:42
74. Roman Soukup 1984 43:28
75. Barbora Zemová 1988 Dolní Rychnov 43:30
76. Lukáš Kraft 1979 Triatlet Karlovy Vary 43:46
77. Šimon Kraft 2004 Triatlet Karlovy Vary 44:32
78. Helena Babelová 1966 ŠAK Chodov 44:53
79. Tereza Košíková 2002 Triatlet Karlovy Vary 46:31
80. Ondřej Matějíček 1971 Karlovy Vary 48:11
81. Simona Pribičinová 1971 Triatlet Karlovy Vary 50:36
82. Eliška Hozáková 2002 Triatlet Karlovy Vary 52:45
83. Pavel Hozák 1958 Bochov 52:46
84. Míša Dyková 1997 Lesov 55:47
m.s. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 37:50

 

Ve zkratce

1.4. Matouš Hůrka se zúčastnil šestého dílu série LAJ Bouldersession v Jirkově. Výsledky.

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky