Archive for Listopad, 2009

Liga běžců Karlovarska 2009

Opět nám skončila karlovarská ligová sezóna a s ní i 24. ročník Ligy běžců Karlovarska. Ultrasport Sokolov se i tentokrát může pochlubit medailí. Tu vybojovala v kategorii žen nad 35 let Dáša Hůrková a je z bronzového kovu.

Pod stupni vítězů, na 4. místě skončilo družstvo Ultrasportu ve složení D.Hůrková, J.Královec, P.Ontko. Stejné místo obsadil Petr Ontko v kategorii běžců 40-49 let. Jirka Královec obsadil ve své kategorii nad 50 let 5.místo a Jirka Hůrka v kategorii do 39 let místo osmé. V Poháru Kooperativy (seriálu závodů vybraných z Ligy běžců Karlovarska) se Dáša Hůrková umístila na 7. místě a Petr Ontko na místě devátém. V Poháru ACES Teamu skončila Dáša  jedenáctá, stejně jako Petr Szász v ligové kategorii padesátníků.

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.