Archive for Listopad, 2009

Liga běžců Karlovarska 2009

Opět nám skončila karlovarská ligová sezóna a s ní i 24. ročník Ligy běžců Karlovarska. Ultrasport Sokolov se i tentokrát může pochlubit medailí. Tu vybojovala v kategorii žen nad 35 let Dáša Hůrková a je z bronzového kovu.

Pod stupni vítězů, na 4. místě skončilo družstvo Ultrasportu ve složení D.Hůrková, J.Královec, P.Ontko. Stejné místo obsadil Petr Ontko v kategorii běžců 40-49 let. Jirka Královec obsadil ve své kategorii nad 50 let 5.místo a Jirka Hůrka v kategorii do 39 let místo osmé. V Poháru Kooperativy (seriálu závodů vybraných z Ligy běžců Karlovarska) se Dáša Hůrková umístila na 7. místě a Petr Ontko na místě devátém. V Poháru ACES Teamu skončila Dáša  jedenáctá, stejně jako Petr Szász v ligové kategorii padesátníků.

Ve zkratce

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
Udělejte pro sebe něco dobrého a běžte si zaposilovat. Na www.relaxdays.cz/fitness najdete všechny potřebné informace.