Archive for Listopad, 2009

Liga běžců Karlovarska 2009

Opět nám skončila karlovarská ligová sezóna a s ní i 24. ročník Ligy běžců Karlovarska. Ultrasport Sokolov se i tentokrát může pochlubit medailí. Tu vybojovala v kategorii žen nad 35 let Dáša Hůrková a je z bronzového kovu.

Pod stupni vítězů, na 4. místě skončilo družstvo Ultrasportu ve složení D.Hůrková, J.Královec, P.Ontko. Stejné místo obsadil Petr Ontko v kategorii běžců 40-49 let. Jirka Královec obsadil ve své kategorii nad 50 let 5.místo a Jirka Hůrka v kategorii do 39 let místo osmé. V Poháru Kooperativy (seriálu závodů vybraných z Ligy běžců Karlovarska) se Dáša Hůrková umístila na 7. místě a Petr Ontko na místě devátém. V Poháru ACES Teamu skončila Dáša  jedenáctá, stejně jako Petr Szász v ligové kategorii padesátníků.

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.