Archive for Březen, 2015

Veterán Filingr prohnal mladíky

zleva Maurer, Ponc, Schütze

V první jarní den proběhl na cyklostezce vedoucí z Královského Poříčí do Lokte již 12. ročník běžeckého závodu Královská pětimíle. Na trati, jen o 45 metrů delší než je osm kilometrů, přivítali pořadatelé z Ultrasportu Sokolov celkem 57 běžců a běžkyň. Vzhledem k tomu, že závod termínově kolidoval s mistrovstvím ČR v krosu, nezúčastnila se ho regionální běžecká špička. I tak ale bylo zaběhnuto šest kvalitních časů pod třicet minut a o napínavé osobní souboje nebyla nouze.

V absolutním pořadí nakonec prohnal veterán Čeněk Filingr startující za Triatlet Karlovy Vary mladíky z AK Sokolov. Zvítězil sokolovský Peter Maurer, před již zmíněným Filingrem, vítězem kategorie padesátníku. Na třetí místo se prosadil Maurerův klubový kolega Martin Ponc. Na druhém místě v padesátnících a těsně pod stupni vítězů v absolutním pořadí skončil Milan Kožák z SC Start Karlovy Vary. Na pátém a šestém místě absolutně se seřadili dva medailisté kategorie 40-49 let. Vítěz této kategorie Štěpán Boháček z AS 10 LIFE a stříbrný Slávek Švejdar z karlovarského Triatletu.

Ženskou kategorii do 34 let vyhrála Eliška Brožková z TJ Klášterec a kategorii nad 35 let Martina Stehlíková z SOHV Abertamy.

Výsledky.

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.