Archive for Únor, 2011

400. závod II

v cíli

Ačkoliv Dáša Hůrková, po dlouhé běžecké pauze způsobené zdravotními problémy, teprve začíná tréninkově poklusávat, podařilo se jí v sobotu 12.2. absolvovat její 400. závod. Stalo se tak v Plzni v areálu bývalé papírny, kde se zúčastnila  amatérské motoristické akce – závodu Motocar race 2011. Byl to závod motokár na jedno nejrychlejší kolo v časovém limitu patnácti minut. Tedy úplně odlišná akce od těch, kterých se běžně členové našeho klubu účastní. I přesto se jí podařilo obsadit 4.místo v ženské kategorii (startoval i Jiří Hůrka, ten skončil mezi muži 20.).

Touto netradiční akcí tak završila čtvrtou stovku závodů a přidala jí k 365  závodům běžeckým  (z čehož je 52 Motocar race 2011orientačních běhů, 27 maratónů a 21 ultramaratónů), ke 12 triatlonům (včetně jednoho s ironmanskými objemy), ke čtyřem lyžařským závodům, dvěma plaveckým závodům, dvěma atletickým desetibojům, dvěma vrhačským pětibojům, několika závodům v jednotlivých technických disciplínách (disk, oštěp, výška apod.), dvěma bowlingovým turnajům, jednomu minigolfovému turnaji a několika dalším tradičním, méně tradičním i zcela netradičním akcím.

Během těch čtyřech stovek závodů uběhla celkem 5769 km, na kole ujela 464 km, dalších 170 km přidala na lyžích a více než 21 km uplavala. Celkem stála (alespoň pomyslně) 35x na nejvyšším stupínku, stříbrný post obsadila 45x a ten bronzový dokonce 57x.

Tak ať se jí zdravotní problémy vyhýbají, aby co nevidět mohla naplnit i ten pověstný půllitr.

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky