Archive for Duben, 2010

Nové stránky Ultrasportu Sokolov

Vítejte na nových internetových stránkách Ultrasportu Sokolov, ve kterých má opět své šikovné prsty Honza Sokol. Za jeho ochotu mu patří opravdu velký dík.

Starý web se nejspíš propadl kamsi do temného panství internetového Hádese…prostě zmizel v nenávratnu. Proto tedy web nový, který se Vám, doufáme, bude líbit. Z temných hlubin nekonečna sítě sítí se nám podařilo zachránit několik starších článků, které najdete níže.

Staré webové stránky fungovali naposledy někdy po polovině února, proto neuškodí malá rekapitulace toho, co se od té doby událo (všechny následující odkazy v článku jsou na výsledkové listiny). Nejprve proberme únorové běžkařské výkony. Víťa Chocholouš se zúčastnil 42-ti kilometrové klasiky na Karlově běhu, kterou absolvoval za 3:15:53,7. Petr Ontko si dal naopak volnou třicítku tamtéž za 2:03:43,3. Dáša Hůrková se zúčastnila Blatenské desetihodinovky, kde se jí podařilo zvládnout 80 kilometrů.

Na konci února se Jirka Hůrka zúčastnil v Kadani Běžeckého dvojboje, který sestával z běhů na 3000 m a 800 m. Dáše Hůrkové se v rámci přípravy na čtyřiadvacetihodinovku jen těsně nepodařilo překonat svůj osobní rekord na šestihodinovce v brněnském Novém Lískovci, když za ním výkonem 56.203 metrů zaostala o pouhých 279 metrů. V tradičním termínu na začátku jara i běžecké sezóny jsme uspořádali 7.ročník Královské pětimíle. A březen završili Petr Szász a Víťa Chocholouš účastí na Hervis půlmaratonu v Praze. Petr doběhl 16. ve své kategorii v čase 1:37:23 (real time: 1:35:32) a Víťa obsadil časem 1:38:17 (real time: 1:36:26) 86. místo ve své kategorii.

Na začátku dubna se Jirka Hůrka zúčastnil dvou desítek. Velmi rychlé z Rožmitálu do Březnice (on však velmi rychlý nebyl :) ) a velmi těžké (tady naopak velmi těžký byl :) ), kopcovité na Svaťáku v Kadani, se zavádějícím názvem :) Běh městským parkem. Ve stejném víkendu obsadil časem 1:05:55 Petr Szász 8.místo na patnáctikilometrovém Běhu Bezručovým údolím. O víkend později pak Dáša Hůrková obhájila v čase 5:31:40 veteránský titul kategorie 35-39-ti letých v běhu na 50 kilometrů při ultramaratonském závodu Brdská stezka v Mníšku pod Brdy.

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.