Archive for Listopad, 2008

Liga běžců Karlovarska 2008

V sobotu 15.11. 2008 skončil Karlovarským krosem   23. ročník Ligy běžců regionu Karlovy Vary a Sokolov. I letos zaznamenal Ultrasport Sokolov medailový úspěch, a to zásluhou služebně nejmladšího člena klubu Jirky Královce. Ten si v letošním roce vyběhal druhé místo v kategorii mužů nad 50 let a navázal tak na medailová umístění z této soutěže D.Hůrkové, P.Szásze či J.Hůrky v předchozích letech.

Jirka se sice brání označování jeho umístění za úspěch, ale jedním dechem je nutné k jeho výkonům dodat, že letos zaznamenal z Ultrasporťáků největší výkonnostní progres, a tak je podle nás jeho umístění opravdu zasloužené. Jirko, gratulujeme!

Další umístění členů Ultrasportu Sokolov: 4. Dáša Hůrková v kategorii žen nad 35 let; 4. Jirka Hůrka v kategorii mužů do 39 let; 6. místo v soutěži družstev ve složení J.Královec, J.Hůrka a D.Hůrková; 7. Dáša Hůrková v Poháru Kooperativy; 9. Petr Szász v kategorii mužů nad 50 let; 11. Jirka Královec v Poháru ACES teamu.

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky