Archive for Listopad, 2008

Liga běžců Karlovarska 2008

V sobotu 15.11. 2008 skončil Karlovarským krosem   23. ročník Ligy běžců regionu Karlovy Vary a Sokolov. I letos zaznamenal Ultrasport Sokolov medailový úspěch, a to zásluhou služebně nejmladšího člena klubu Jirky Královce. Ten si v letošním roce vyběhal druhé místo v kategorii mužů nad 50 let a navázal tak na medailová umístění z této soutěže D.Hůrkové, P.Szásze či J.Hůrky v předchozích letech.

Jirka se sice brání označování jeho umístění za úspěch, ale jedním dechem je nutné k jeho výkonům dodat, že letos zaznamenal z Ultrasporťáků největší výkonnostní progres, a tak je podle nás jeho umístění opravdu zasloužené. Jirko, gratulujeme!

Další umístění členů Ultrasportu Sokolov: 4. Dáša Hůrková v kategorii žen nad 35 let; 4. Jirka Hůrka v kategorii mužů do 39 let; 6. místo v soutěži družstev ve složení J.Královec, J.Hůrka a D.Hůrková; 7. Dáša Hůrková v Poháru Kooperativy; 9. Petr Szász v kategorii mužů nad 50 let; 11. Jirka Královec v Poháru ACES teamu.

Ve zkratce

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
„Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.“ Jan Werich