Výsledky 13.ročníku

 

Výsledky 13.ročníku Královské pětimíle – 8045m – 26.3.2016

Pořadí Jméno a příjmení Ročník Klub Čas
absolutní pořadí
1. Pavel Procházka 1979 AK Sokolov 26:48 TR abs.
2. Jan Sokol 1983 AK Sokolov 28:44
3. Radek Krummer 1988 Team Cube 29:14
4. Štěpán Boháček 1973 Mizuno Team 29:29
5. Slávek Švejdar 1971 Triatlet Karlovy Vary 29:38
6. Jaroslav Jisl 1973 Craft Team Jablonec 30:22
7. Kamil Kovář 1967 SpoKaTo Sokolov 30:26
8. Pavel Košík 1970 Triatlet Karlovy Vary 30:39
9. Jan Omrai 1976 Bečov 30:46
10. Miroslav Vdoviak 2000 Triatlet Karlovy Vary 30:49
11. Stanislav Zelenka 1972 DBK Kadaň 31:03
12. Dušan Parihuzič 1977 Sokolov 31:10
13. Jiří Šilhan 1976 Witte Bike Team Nejdek 31:20
14. Bohdan Hofreiter 1968 ACES Team Karlovy Vary 32:20
15. Petr Ontko 1968 Ultrasport Sokolov 32:32
16. Romana Lubinová 1969 SC Start Karlovy Vary 32:38
17. Lucie Václavíčková 1974 Triatlet Karlovy Vary 33:01
18. Martin Zrůst 1970 Tukan Karlovy Vary 33:28
19. Petr Kulhánek 1971 LK Slovan Karlovy Vary 33:47
20. Jindřich Stuchl 1974 Cykloteam Ostrov 33:53
21. Martina Stehlíková 1977 SOHV Abertamy 33:59
22. Markéta Lubinová 1997 LK Slovan Karlovy Vary 34:03
23. Rudolf Mokrusch 1969 Hájek 34:10
24. Břetislav Livora 1975 Karlovy Vary 34:13
25. Vladimír Dicá 1960 TJ Slavoj Bečov n.T. 34:58
26. Václav Vachrlon 1982 ŠAK Chodov 35:01
27. Jiří Krůdl 1978 Witte Bike Team Nejdek 35:08
28. Radek Homola 1970 ACES Team Karlovy Vary 35:18
29. Vojtěch Molčik 1977 Triatlet Karlovy Vary 35:46
30. Eva Hejnicová 1981 ŠAK Chodov 35:50
31. Pavel Simeth 1969 ŠAK Chodov 36:09
32. Tomáš Grosser 1977 Karlovarský vegetarián 36:23
33. Martin Záhrobský 1967 Karlovy Vary 36:51
34. Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 36:54
35. Miloslav Zítka 1963 ŠAK Chodov 37:16
36. Adam Kuneš 1989 Karlovy Vary 37:18
37. Jiří Bauer 1989 Karlovy Vary 37:24
38. Milan Karásek 1963 Ski Sklená 37:26
39. Tomáš Lang 1973 Karlovy Vary 37:33
40. Miloslav Hylas 1968 BeHy Sokolov 37:39
41. Jan Prokop 1970 Pupkani Karlovy Vary 37:48
42. Radka Janátová 1976 Witte Bike Team Nejdek 37:58
43. Karel Kolář 1974 Citice 38:34
44. Barbora Loufková 2003 Triatlet Karlovy Vary 38:37
45. Ludvík Pribičin 1970 Triatlet Karlovy Vary 38:48
46. Jiří Královec 1957 AK Sokolov 38:51
47. Šárka Švejdarová 2002 Triatlet Karlovy Vary 38:57
48. Iveta Vyšínová 1961 Karlovy Vary 38:59
49. Radek Sochůrek 2005 Triatlet Karlovy Vary 39:04
50. Karel Vrba 1962 AK Habartov 39:05
51. Michaela Reisová 1979 Žlutice 39:12
52. Tomáš Honzík 1971 Sokolov 39:13
53. Martin Maliňák 1978 Karlovy Vary 39:18
54. František Eret 1989 ACES Team Karlovy Vary 39:28
55. Eva Fousová 1982 ACES Team Karlovy Vary 39:41
56. Irena Šípová 1962 ACES Team Karlovy Vary 39:47
57. Václav Mikeš 1955 Sport Josefov 39:53
58. Stanislav Zelenka 2003 DBK Kadaň 40:14
59. Jiří Vyšín 1959 Karlovy Vary 40:31
60. Jana Šplinarová 1964 SC Start Karlovy Vary 40:56
61. Šárka Prokopová 1971 Triatlet Karlovy Vary 41:12
62. Tereza Košíková 2002 Triatlet Karlovy Vary 41:33
63. Lukáš Záhrobský 1996 Symbio + Cannondale 41:36
64. Natálie Seifertová 2006 Triatlet Karlovy Vary 41:44
65. Markéta Hanzálková 1979 Nová Role 41:53
66. Lucie Veselá 1970 ACES Team Karlovy Vary 43:22
67. Simona Pribičinová 1971 Triatlet Karlovy Vary 43:38
68. Bohuslav Václavek 1947 ŠAK Chodov 44:49
69. Helena Babelová 1966 ŠAK Chodov 44:50
70. Luboš Sochůrek 1970 Triatlet Karlovy Vary 45:37
71. Jaroslava Holečková 1978 ACES Team Karlovy Vary 45:47
72. František Holeček 1958 Triatlet Karlovy Vary 45:47
73. Filip Kalenda 2006 Triatlet Karlovy Vary 47:04
74. Gabriela Kalendová 1981 Karlovy Vary 47:05
75. Hana Reisová 1988 Žlutice 48:16
76. Jan Kašák 1973 City Svatava 49:46
77. Zuzana Zelenková 2002 DBK Kadaň 49:56
78. Věra Pravcová 1974 Cykloteam Ostrov 50:16
79. Blanka Kašáková 1970 City Svatava 50:53
80. Filip Kašák 2001 City Svatava 50:53
81. Barbora Mikešová 1991 Sport Josefov 54:00
82. Irena Urbanová 1969 Šneci Chodov 58:03
83. Romana Poplová 1968 Šneci Chodov 1:00:12
m.s. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 38:36
muži do 39 let
1. Pavel Procházka 1979 AK Sokolov 26:48 TR abs.
2. Jan Sokol 1983 AK Sokolov 28:44
3. Radek Krummer 1988 Team Cube 29:14
4. Miroslav Vdoviak 2000 Triatlet Karlovy Vary 30:49
5. Dušan Parihuzič 1977 Sokolov 31:10
6. Václav Vachrlon 1982 ŠAK Chodov 35:01
7. Jiří Krůdl 1978 Witte Bike Team Nejdek 35:08
8. Vojtěch Molčik 1977 Triatlet Karlovy Vary 35:46
9. Tomáš Grosser 1977 Karlovarský vegetarián 36:23
10. Adam Kuneš 1989 Karlovy Vary 37:18
11. Jiří Bauer 1989 Karlovy Vary 37:24
12. Radek Sochůrek 2005 Triatlet Karlovy Vary 39:04
13. Martin Maliňák 1978 Karlovy Vary 39:18
14. František Eret 1989 ACES Team Karlovy Vary 39:28
15. Stanislav Zelenka 2003 DBK Kadaň 40:14
16. Lukáš Záhrobský 1996 Symbio + Cannondale 41:36
17. Filip Kalenda 2006 Triatlet Karlovy Vary 47:04
18. Filip Kašák 2001 City Svatava 50:53
muži 40-49 let
1. Štěpán Boháček 1973 Mizuno Team 29:29
2. Slávek Švejdar 1971 Triatlet Karlovy Vary 29:38
3. Jaroslav Jisl 1973 Craft Team Jablonec 30:22
4. Kamil Kovář 1967 SpoKaTo Sokolov 30:26
5. Pavel Košík 1970 Triatlet Karlovy Vary 30:39
6. Jan Omrai 1976 Bečov 30:46
7. Stanislav Zelenka 1972 DBK Kadaň 31:03
8. Jiří Šilhan 1976 Witte Bike Team Nejdek 31:20
9. Bohdan Hofreiter 1968 ACES Team Karlovy Vary 32:20
10. Petr Ontko 1968 Ultrasport Sokolov 32:32
11. Martin Zrůst 1970 Tukan Karlovy Vary 33:28
12. Petr Kulhánek 1971 LK Slovan Karlovy Vary 33:47
13. Jindřich Stuchl 1974 Cykloteam Ostrov 33:53
14. Rudolf Mokrusch 1969 Hájek 34:10
15. Břetislav Livora 1975 Karlovy Vary 34:13
16. Radek Homola 1970 ACES Team Karlovy Vary 35:18
17. Pavel Simeth 1969 ŠAK Chodov 36:09
18. Martin Záhrobský 1967 Karlovy Vary 36:51
19. Tomáš Lang 1973 Karlovy Vary 37:33
20. Miloslav Hylas 1968 BeHy Sokolov 37:39
21. Jan Prokop 1970 Pupkani Karlovy Vary 37:48
22. Karel Kolář 1974 Citice 38:34
23. Ludvík Pribičin 1970 Triatlet Karlovy Vary 38:48
24. Tomáš Honzík 1971 Sokolov 39:13
25. Luboš Sochůrek 1970 Triatlet Karlovy Vary 45:37
26. Jan Kašák 1973 City Svatava 49:46
m.s. Jiří Hůrka 1973 Ultrasport Sokolov 38:36
muži 50-59 let
1. Vladimír Dicá 1960 TJ Slavoj Bečov n.T. 34:58
2. Miloslav Zítka 1963 ŠAK Chodov 37:16
3. Milan Karásek 1963 Ski Sklená 37:26
4. Jiří Královec 1957 AK Sokolov 38:51
5. Karel Vrba 1962 AK Habartov 39:05
6. Jiří Vyšín 1959 Karlovy Vary 40:31
7. František Holeček 1958 Triatlet Karlovy Vary 45:47
muži nad 60 let
1. Petr Szász 1954 Ultrasport Sokolov 36:54
2. Václav Mikeš 1955 Sport Josefov 39:53
3. Bohuslav Václavek 1947 ŠAK Chodov 44:49
ženy do 34 let
1. Markéta Lubinová 1997 LK Slovan Karlovy Vary 34:03
2. Barbora Loufková 2003 Triatlet Karlovy Vary 38:37
3. Šárka Švejdarová 2002 Triatlet Karlovy Vary 38:57
4. Eva Fousová 1982 ACES Team Karlovy Vary 39:41
5. Tereza Košíková 2002 Triatlet Karlovy Vary 41:33
6. Natálie Seifertová 2006 Triatlet Karlovy Vary 41:44
7. Hana Reisová 1988 Žlutice 48:16
8. Zuzana Zelenková 2002 DBK Kadaň 49:56
9. Barbora Mikešová 1991 Sport Josefov 54:00
ženy 35 – 49 let
1. Romana Lubinová 1969 SC Start Karlovy Vary 32:38
2. Lucie Václavíčková 1974 Triatlet Karlovy Vary 33:01
3. Martina Stehlíková 1977 SOHV Abertamy 33:59
4. Eva Hejnicová 1981 ŠAK Chodov 35:50
5. Radka Janátová 1976 Witte Bike Team Nejdek 37:58
6. Michaela Reisová 1979 Žlutice 39:12
7. Šárka Prokopová 1971 Triatlet Karlovy Vary 41:12
8. Markéta Hanzálková 1979 Nová Role 41:53
9. Lucie Veselá 1970 ACES Team Karlovy Vary 43:22
10. Simona Pribičinová 1971 Triatlet Karlovy Vary 43:38
11. Jaroslava Holečková 1978 ACES Team Karlovy Vary 45:47
12. Gabriela Kalendová 1981 Karlovy Vary 47:05
13. Věra Pravcová 1974 Cykloteam Ostrov 50:16
14. Blanka Kašáková 1970 City Svatava 50:53
15. Irena Urbanová 1969 Šneci Chodov 58:03
16. Romana Poplová 1968 Šneci Chodov 1:00:12
ženy nad 50 let
1. Iveta Vyšínová 1961 Karlovy Vary 38:59
2. Irena Šípová 1962 ACES Team Karlovy Vary 39:47
3. Jana Šplinarová 1964 SC Start Karlovy Vary 40:56
4. Helena Babelová 1966 ŠAK Chodov 44:50

 

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky