Archive for Květen, 2009

Nevydařené Bergamo

Ve dnech druhého až třetího května se v italském Bergamu konalo MS a ME v běhu na 24 hodin. Již potřetí se do reprezentačního výběru dostala i členka Ultrasportu Sokolov Dagmar Hůrková. Bohužel se nenaplnilo často skloňované heslo „…do třetice všeho dobrého“. Tentokrát udělala Dáša zásadní občerstvovací chybu, větší část závodu si protrpěla a musela se spokojit s podprůměrným výkonem 137,963 km. Přesto však, hlavně zásluhou reprezentační kolegyně Martiny Němečkové se českému týmu ve složení Němečková, Procházková, Hůrková podařilo uspět a z rozžhaveného Bergama přivezlo 9.místo v MS a 8.místo v ME. Dáši dojmy čtěte zde.

Ve zkratce

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde