Archive for Červen, 2015

Sokolovský čtvrtmaraton

Ani ne za dva měsíce po Sokolovském dni vytrvalosti stanula opět na startu, tentokráte dokonce jediného závodu, většina našeho malého klubu. Celkem pět členů Ultrasportu Sokolov proběhlo cílovou branou druhého ročníku Sokolovského čtvrtmaratonu. Nejúspěšnějším z nich byl Petr Szász, který nejen, že byl v čase 47:15 nejrychlejším běžcem klubu, ale také s přehledem zvítězil v mužské kategorii 60-69 let.

Závodu se dále zúčastnili: Dáša Hůrková (7. v kategorii v čase 54:14), Jiří Hůrka (15. – 49:25), Hanka Valterová (32. – 1:07:38) a Martin Mikač (53. – 1:01:22). Kompletní výsledky Sokolovského čtvrtmaratonu najdete tady.

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.