Sokolovský čtvrtmaraton

Ani ne za dva měsíce po Sokolovském dni vytrvalosti stanula opět na startu, tentokráte dokonce jediného závodu, většina našeho malého klubu. Celkem pět členů Ultrasportu Sokolov proběhlo cílovou branou druhého ročníku Sokolovského čtvrtmaratonu. Nejúspěšnějším z nich byl Petr Szász, který nejen, že byl v čase 47:15 nejrychlejším běžcem klubu, ale také s přehledem zvítězil v mužské kategorii 60-69 let.

Závodu se dále zúčastnili: Dáša Hůrková (7. v kategorii v čase 54:14), Jiří Hůrka (15. – 49:25), Hanka Valterová (32. – 1:07:38) a Martin Mikač (53. – 1:01:22). Kompletní výsledky Sokolovského čtvrtmaratonu najdete tady.

Zanechej komentář

Ve zkratce

1.4. Matouš Hůrka se zúčastnil šestého dílu série LAJ Bouldersession v Jirkově. Výsledky.

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.