3 v 1

Jako tři v jednom je prodávána celá řádka produktů. Nejznámější jsou šampóny se sprchovým gelem a kondicionérem. Ale najdeme i grily, počítače a další inteligentní techniku, poznávací výlety na několik (v tomto případě je nabíledni, že nejlépe tři) míst nebo také sekanou. A kombinaci dvou posledně zmiňovaných produktů, tedy „výletů“ na tři místa a sekané, se rozhodlo vyzkoušet celkem šest regionálních triatlonistů. Mezi nimi byl i ultrasporťák Víťa Chocholouš.

Jejich programem byl od deseti hodin dopoledne triatlon Dřevěný člověk na přehradě Jesenice u Chebu o objemech 0,8 km plavání, 21 km cyklistiky a 8 km běhu. Už jediný triatlon sám o sobě je vlastně tři v jednom. Nicméně to by bylo pro těchto šest borců málo. Proto přichází na řadu přejezd do Teplé, přesněji do kempu Betlém, kde na všechny čeká od čtrnácti hodin Tepelský muž, triatlon tentokráte v objemech 300 metrů plavání, 30 kilometrů na kole a 3 kilometrů běhu. Následoval další, již poslední přejezd, tentokráte do Karlových Varů, kde už se těchto šest jedinců rozsekalo ve výše zmiňovanou sekanou na City Triathlonu čítajícím 0,7 km plavání, 20 km cyklistiky a 5 km běhu.

Jak nám Víťa Chocholouš v exkluzivním rozhovoru :) prozradil, začal tuto anabázi opatrně. Úvodní etapu totiž absolvoval jako pacemaker své dcery Petry. Do Tepelského muže už prý šlapal více. Hlavně v cyklistické části, tedy doslova, protože jinak by byl nucen objet jí celou sám. A nakonec i přes bloudění v běžeckém úseku závodu, skončil v druhé etapě akce 3 v 1 na bedně. V posledním triatlonu v Karlových Varech pak v něm, podle jeho vyjádření, bouchly saze. Hlavně v běžecké části. Do cíle třetího triatlonu dorazil nadšený a sekanou místo nohou další den prý díky tomuto nadšení, relativně snadno přežil. Nutno podotknout, že Víťa je jedním ze dvou bláznů, kteří podobnou šílenost absolvovali již podruhé (viz. zde). Dalšími, kteří si letos umíchali tento bezesporu výživný triatlonový šampón, byli Michal Havlíček, Bohdan Hofreiter, Luboš Racek, Petr Stibor a Petr Vavruška.

Výsledky Dřevěného člověka, Tepelského muže a City Triathlonu.

Zanechej komentář


Ve zkratce

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

22.12. Svátek oslavil benjamínek klubu, Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

20.12. Svátek oslavila Dagmar Hůrková. Přejeme vše nejlepší.

14.12. Výsledky série lezeckých závodů pro děti Překližka cup, ve kterých Matouš Hůrka obsadil těsně čtvrté místo.

9.12. Matouš Hůrka obsadil třetí místo na boulderingových závodech Mikulášská open cup ve Stříbře. Výsledky.

2.12. Matouš Hůrka obsadil o minulém víkendu 2. místo ve 3. kole boulderingového seriálu V Tahu! Cup. V celkovém pořadí seriálu skončil na třetím místě. Výsledky 3. kola.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
„Mějte dobrou náladu. Dobrá nálada vaše problémy sice nevyřeší, ale naštve tolik lidí kolem, že stojí za to si ji užít.“ Jan Werich