Archive for Srpen, 2008

Úspěch Ultrasportu na MČR ve čtyřiadvacetihodinovce

V uplynulém víkendu (9.-10.8.) se v Kladně na Sletišti konalo Mistrovství České republiky žen v běhu na 24 hodin. Závody provázelo příjemné vytrvalecké počasí. Mistryní republiky se stala s přehledem běžící česká jednička z řeckými kořeny Michaela Dimitriadu. Žena, která prohání světovou špičku, dokázala i přes problémy se zády zaběhnout 224,105 km a druhou Lenku Švecovou za sebou nechala o více než 44 kilometrů. V tomto závodě se však dařilo i člence Ultrasportu Sokolov. Dagmar Hůrková se poprvé po návratu z mateřské dovolené dokázala prosadit a závěrečným finišem vybojovala třetí místo před Martinou Němečkovou. Hůrková dosáhla výkonu 167,712 km, když své třetí místo uhájila o v ultramaratónu mizivých 182 metrů. V absolutním pořadí pak běžkyně Ultrasportu obsadila 8.místo. Její dojmy jsou k nahlédnutí tady.

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.