Archive for Srpen, 2008

Úspěch Ultrasportu na MČR ve čtyřiadvacetihodinovce

V uplynulém víkendu (9.-10.8.) se v Kladně na Sletišti konalo Mistrovství České republiky žen v běhu na 24 hodin. Závody provázelo příjemné vytrvalecké počasí. Mistryní republiky se stala s přehledem běžící česká jednička z řeckými kořeny Michaela Dimitriadu. Žena, která prohání světovou špičku, dokázala i přes problémy se zády zaběhnout 224,105 km a druhou Lenku Švecovou za sebou nechala o více než 44 kilometrů. V tomto závodě se však dařilo i člence Ultrasportu Sokolov. Dagmar Hůrková se poprvé po návratu z mateřské dovolené dokázala prosadit a závěrečným finišem vybojovala třetí místo před Martinou Němečkovou. Hůrková dosáhla výkonu 167,712 km, když své třetí místo uhájila o v ultramaratónu mizivých 182 metrů. V absolutním pořadí pak běžkyně Ultrasportu obsadila 8.místo. Její dojmy jsou k nahlédnutí tady.

Ve zkratce

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
„Nikdy se nesměji nejlépe. Bojím se, že by to mohlo být naposledy.“ Jan Werich