Archive for Říjen, 2004

Členka Ultrasportu v reprezentaci!

Vítězstvím a hlavně výkonem na čtyřiadvacetihodinovém běžeckém závodu v Kladně na přelomu července a srpna si Dáša Hůrková řekla o nominaci na MS a ME v běhu na 24 hodin konaném 23. – 24. října v Brně. A přestože byla na takové akci nováčkem, neztratila se. Předvedla výborný výkon a o více než sedmnáct kilometrů si vylepšila osobní rekord na úctyhodných 171,693 km. V mistrovství světa obsadila 33. místo a v mistrovství Evropy 25.místo. V týmech se svými dvěma kolegyněmi (Judová, Dimitriadu) obsadila 10., resp. 8.místo.

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.