Členka Ultrasportu v reprezentaci!

Vítězstvím a hlavně výkonem na čtyřiadvacetihodinovém běžeckém závodu v Kladně na přelomu července a srpna si Dáša Hůrková řekla o nominaci na MS a ME v běhu na 24 hodin konaném 23. – 24. října v Brně. A přestože byla na takové akci nováčkem, neztratila se. Předvedla výborný výkon a o více než sedmnáct kilometrů si vylepšila osobní rekord na úctyhodných 171,693 km. V mistrovství světa obsadila 33. místo a v mistrovství Evropy 25.místo. V týmech se svými dvěma kolegyněmi (Judová, Dimitriadu) obsadila 10., resp. 8.místo.

Zanechej komentář

Ve zkratce

29.6. Svátek oslavil Petr Szász. Přejeme vše nejlepší.

24.6. Svátek oslavil Jan Bock. Přejeme vše nejlepší.

18.6. Matouš Hůrka se zúčastnil druhého závodu série Boulderděti. Výsledky hledejte zde.

16.6. Svátek oslavil Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

15.6. Svátek oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

10.6. Matouš Hůrka se zúčastnil závodu v lezení na rychlost- Kladrubský expres. Výsledky.

8.6. Petr Szász oslavil narozeniny. Přejeme vše nejlepší.

26.5. Matouš Hůrka zvítězil v závodu v lezení na obtížnost- Májový open ve Stříbře. Výsledky.