2004

Vydařená premiéra

V sobotu 20.března 2004 se i za nepříliš příznivého počasí sešlo na začátku cyklostezky vedoucí z Královského Poříčí do Lokte  čtyřicet šest běžců, kteří se odhodlali k absolvování 8045m dlouhé trati premiérového ročníku závodu Královská pětimíle. Účast 46 závodníků na 1.ročníku pořadatele z klubu Ultrasport Sokolov velice potěšila, obzvláště když některé závody v ČR živoří někde na hranici 15 účastníků.

V závodě zařazeném do ligy běžců regionu K.Vary, Sokolov nedal nikomu šanci Martin Mikeš z Maratón týmu K.Vary a s přehledem zvítězil před habartovským Pavlem Procházkou běžícím v barvách USK Praha. Třetí v absolutním pořadí doběhl vítěz veteránské kategorie nad 40 let Karel Hellmich oblékající stejný dres jako vítěz.

V ženách s přesvědčivým náskokem téměř pěti minut zvítězila sokolovská atletka,  medailistka z MČR na 400 m překážek Ivana Sekyrová. Druhé místo obsadila opět členka Maratón týmu K.Vary Iva Rittichová před další sokolovskou atletkou Janou Neradovou.

Běžecké vykročení do letošního jara mohlo být uskutečněno za finanční i morální podpory obce Královské Poříčí a firmy AB-Akcima s.r.o.

 

Ve zkratce

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

1.1. Všem sportovcům přejeme v novém roce 2018 hlavně spoustu dobrého tréninku bez zranění. K tomu trochu toho štěstíčka a zbytek už si určitě zařídíte sami.

22.12. Svátek oslavil benjamínek klubu, Šimon Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

20.12. Svátek oslavila Dagmar Hůrková. Přejeme vše nejlepší.

14.12. Výsledky série lezeckých závodů pro děti Překližka cup, ve kterých Matouš Hůrka obsadil těsně čtvrté místo.

9.12. Matouš Hůrka obsadil třetí místo na boulderingových závodech Mikulášská open cup ve Stříbře. Výsledky.

2.12. Matouš Hůrka obsadil o minulém víkendu 2. místo ve 3. kole boulderingového seriálu V Tahu! Cup. V celkovém pořadí seriálu skončil na třetím místě. Výsledky 3. kola.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky
„Bůh stvořil člověka, když ho přestaly bavit opice. Na další pokusy už pak neměl nervy.“ Mark Twain