2004

Vydařená premiéra

V sobotu 20.března 2004 se i za nepříliš příznivého počasí sešlo na začátku cyklostezky vedoucí z Královského Poříčí do Lokte  čtyřicet šest běžců, kteří se odhodlali k absolvování 8045m dlouhé trati premiérového ročníku závodu Královská pětimíle. Účast 46 závodníků na 1.ročníku pořadatele z klubu Ultrasport Sokolov velice potěšila, obzvláště když některé závody v ČR živoří někde na hranici 15 účastníků.

V závodě zařazeném do ligy běžců regionu K.Vary, Sokolov nedal nikomu šanci Martin Mikeš z Maratón týmu K.Vary a s přehledem zvítězil před habartovským Pavlem Procházkou běžícím v barvách USK Praha. Třetí v absolutním pořadí doběhl vítěz veteránské kategorie nad 40 let Karel Hellmich oblékající stejný dres jako vítěz.

V ženách s přesvědčivým náskokem téměř pěti minut zvítězila sokolovská atletka,  medailistka z MČR na 400 m překážek Ivana Sekyrová. Druhé místo obsadila opět členka Maratón týmu K.Vary Iva Rittichová před další sokolovskou atletkou Janou Neradovou.

Běžecké vykročení do letošního jara mohlo být uskutečněno za finanční i morální podpory obce Královské Poříčí a firmy AB-Akcima s.r.o.

 

Ve zkratce

1.4. Matouš Hůrka se zúčastnil šestého dílu série LAJ Bouldersession v Jirkově. Výsledky.

18.3. Výsledky 15. ročníku Královské pětimíle jsou na svém místě.

11.3. Na začátku března se Matouš Hůrka zúčastnil dvou boulderingových závodů. V Z(S)ales Cupu v Plzni dokázal zvítězit a v 1.kole série Boulderděti, neoficiálního Českého poháru, obsadil v kategorii U14 6.místo. Výsledky 1.kola Boulderdětí, konaného v pražském Boulder Baru, hledejte zde.

14.2. Matouš Hůrka zvítězil ve třetím kole Sambar Kids Cupu, tentokrát v lezení na obtířnost. Článek s výsledky zde.

6.2. Narozeniny oslavil Eugen Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

26.1. Matouš Hůrka se zúčastnil Bouldering session v Jirkově – boulderingového závodu dospělích. Výsledky.

18.1. Petr Szász se zúčastnil Běhu Bezručovým údolím. Výsledky.

8.1. Petr Szász se zúčastnil Novoročního běhu na Svatošské skály. Výsledky.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky