2004

Vydařená premiéra

V sobotu 20.března 2004 se i za nepříliš příznivého počasí sešlo na začátku cyklostezky vedoucí z Královského Poříčí do Lokte  čtyřicet šest běžců, kteří se odhodlali k absolvování 8045m dlouhé trati premiérového ročníku závodu Královská pětimíle. Účast 46 závodníků na 1.ročníku pořadatele z klubu Ultrasport Sokolov velice potěšila, obzvláště když některé závody v ČR živoří někde na hranici 15 účastníků.

V závodě zařazeném do ligy běžců regionu K.Vary, Sokolov nedal nikomu šanci Martin Mikeš z Maratón týmu K.Vary a s přehledem zvítězil před habartovským Pavlem Procházkou běžícím v barvách USK Praha. Třetí v absolutním pořadí doběhl vítěz veteránské kategorie nad 40 let Karel Hellmich oblékající stejný dres jako vítěz.

V ženách s přesvědčivým náskokem téměř pěti minut zvítězila sokolovská atletka,  medailistka z MČR na 400 m překážek Ivana Sekyrová. Druhé místo obsadila opět členka Maratón týmu K.Vary Iva Rittichová před další sokolovskou atletkou Janou Neradovou.

Běžecké vykročení do letošního jara mohlo být uskutečněno za finanční i morální podpory obce Královské Poříčí a firmy AB-Akcima s.r.o.

 

Ve zkratce

15.5. Matouš Hůrka skončil pátý v posledním, pátém kole Sambar Kids Cup (v lezení na rychlost). V celkovém pořadí poháru obsadil druhé místo. Výsledky pátého kola a celkové.

8.5. Petr Szász se zúčastnil PIM maratonu. Výsledky hledejte zde.

1.5. Závodu Predator Race Junior se v Plzni zúčastnili Matouš a Šimon Hůrkovi a obsadili 21. resp. 41. místo. Výsledky.

25.4. Narozeniny oslavil Matouš Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

24.4. Svátek oslavil Jiří Hůrka. Přejeme vše nejlepší.

22.4. Matouš Hůrka skončil druhý při Petrohradském padání – outdoorových boulderingových závodech.

17.4. Narozeniny oslavil Víťa Chocholouš. Přejeme vše nejlepší.

16.4. Matouš Hůrka zvítězil v boulderingovém závodě série VTahu! Cup v plzeňském Koloseu.

Kalendář akcí

Počasí v regionu
Rubriky